HS-webdesign
Služby pro vás

Služby pro vás

Naší prioritou je vytvoření www stránek, či aplikací zákazníkovi dle jeho představ – „na míru“, kvalitní zpracování, moderní technologie a originální design včetně přizpůsobení zobrazení i v mobilních telefonech, či tabletech. Základní optimalizace obsahu pro vyhledávače (SEO) je vždy součástí nového webu a je součástí ceny.

Dejte své firmě osobitou tvář. HS-webdesign Vám nabízí vytvoření loga Vaší firmy, nebo značky pro použití na reklamních předmětech, vizitkách, webu atd. Potřebujete jen oživit Vaše stávající internetové stránky? Nabízíme redesign Vašich internetových stránek podle aktuálních trendů. Připravíme i kompletní design tzv. korporátní identity od hlavičkového papíru, obálek, šablon prezentací, reklamních předmětů až po polepy aut a reklamních panelů a bilboardů.

Spolupracujeme také s renomovanými grafickými studii, se kterými dokážeme realizovat zakázky i v rozsahu velkých korporátních webů a systémů v mnoha jazycích. Ve spolupráci vám umíme nabídnout také vytvoření mobilní aplikace podle vašich potřeb a požadavků.

Příklad spolupráce se studiem AR PRAHA: